تایید اپل از رونمایی آیفون14 در تاریخ 16شهریور

تایید اپل از رونمایی آیفون14 در تاریخ 16شهریور

شرکت اپل با ارسال دعوتنامه‌ای رسما از برگزاری مراسم بعدی‌اش در تاریخ 7 سپتامبر (چهارشنبه 16 شهریور) خبر داد؛ رویدادی که انتظار می‌رود در آن از گوشی‌های سری آیفون 14 و همچنین اپل واچ سری 8 رونمایی بشود.

رونمایی از  گوشی های  سری آیفون14 در تاریخ 16 شهریور ساعت 21:30 به وقت ایران در تئاتر استیو جابز در اپل پارک برگزارمیشود و افراد می‌توانند به صورت حضوری هم در آن شرکت نمایند. 

در این رویداد 16 شهریور اپل باید منتظر رونمایی از نسل جدید آیفون‌های اپل باشیم؛ گوشی‌های هوشمند که انتظار داریم مثل گذشته شامل 4 مدل باشد. البته امسال طبق شایعات باید شاهد تفاوت‌های بیشتری میان مدل‌های استاندارد و پرو باشیم ودیگر خبری از مدل مینی نخواهد بود.

اگر شایعات درست باشند، اپل امسال از گوشی‌های زیر درسری آیفون 14 رونمایی می کند:

  • آیفون 14 با نمایشگر 6.1 اینچی
  • آیفون 14 مکس با نمایشگر 6.7 اینچی
  • آیفون 14 پرو با نمایشگر 6.1 اینچی
  • آیفون 14 پرو مکس با نمایشگر 6.7 اینچی

 

انتظار می‌رود شرکت اپل برای مدل‌های پرو بجای بریدگی بالای نمایشگر به سراغ دو حفره برود که میزبان دوربین سلفی و سیستم فیس آیدی خواهند بود. این محصولات به دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی مجهز می‌شوند و تراشه جدید A16 Bionic خواهند داشت. این در حالی می باشد که دو مدل دیگر با چیپ A15 Bionic از راه خواهند رسید.

در کنار این گوشی‌های هوشمند، انتظار می‌رود اپل واچ سری 8 هم معرفی بشود؛ ساعت‌های هوشمندی که احتمالا امسال عضو جدیدی به نام «اپل واچ پرو» خواهند داشت. گفته شده این محصول نمایشگر بزرگتری نسبت به دیگر اعضای این خانواده خواهد داشت و همچنین جان‌سخت تر خواهد بود.

 

..

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید