تقاضا و محبوبیت آیفون 14 بیشتر از نسل های قبل خواهد بود

تقاضا و محبوبیت آیفون 14 بیشتر از نسل های قبل خواهد بود

آیفون‌های اپل در طول سال‌های گذشته سهم بسیار زیادی در بازار موبایل دنیا کسب کرده‌اند و این روند همچنان ادامه دارد. با توجه به صحبت‌های اخیر تحلیلگر شناخته شده اپل یعنی «مینگ-چی کو»، سری آیفون 14 هم قطعا تقاضای بالایی در بازار خواهد داشت و حتی امکان دارد شاهد جلو زدن میزان فروش این گوشی‌ها از نسل قبل باشیم.

گوشی‌های خانواده iPhone 13 موفق شدند تا با ارائه دادن ویژگی‌های قابل توجه و جدیدی، به محبوبیت بسیار بالایی ببین کاربران پیدا نمایند.ولی ظاهرا کاربران استقبال بیشتری از نسل بعدی این گوشی‌ها خواهند کرد.

مینگ-چی کو پیش بینی می کند که طرفداران این گوشی‌ها در بازارهای مختلف و به‌خصوص در بازار چین، استقبال بیشتری از سری آیفون 14 خواهند کرد.وی می‌گوید که خرده ‌فروشی‌ها و تأمین‌کنندگان حاضرند برای تحویل گرفتن گوشی‌های سری آیفون 14، رقم بسیار بالاتری نسبت به قبل بپردازند. این مبلغ پیش پرداخت بالاتر نشان می‌دهد که تقاضا برای خانواده آیفون 14 افزایش خواهد یافت.

بر اساس پیش‌بینی‌ها و اطلاعات افشا شده، گوشی‌های خانواده iPhone 14 همانند روال گذشته طی شهریور یا مهر ماه امسال از راه خواهند رسید. انتشار اخبار افزایش تقاضا برای سری آیفون 14 آن هم حدود 3 ماه مانده به زمان معرفی آن‌ها، از استقبال بیشتر خریداران حکایت دارد. بیشترین تأثیر در این افزایش میزان استقبال را کاربران چینی دارند، به این دلیل که چین بزرگ‌ترین بازار موبایل دنیا را در اختیار دارد و یک پنجم از کل درآمد کوپرتینویی‌ها از چین تأمین می‌شود.

در این بین چالش بزرگی پیش روی اپل قرار دارد. این چالش مربوط به تامین موجودی مورد نیاز در زنجیره تامین محصولات می باشد. در صورتی که اپل بتواند از پس این مشکل بر بیاید، میتواند تعداد دستگاه‌های بیشتری از سری آیفون ۱۴  را به فروش برساند.البته هرچند به نظر می‌رسد که اپل فکر این موضوع را هم کرده و قرار است موجودی این خانواده از آیفون‌ها برای نیمه دوم سال 2022، حدود 90 میلیون دستگاه باشد.

..

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید