پرفروش ترین گوشی اندرویدی 5G بازار جهانی در فوریه 2022 گلکسی A52s

پرفروش ترین گوشی اندرویدی 5G بازار جهانی در فوریه 2022 گلکسی A52s

براساس گزارش منتشر شده از سوی کانترپوینت، سامسونگ در دومین ماه از سال 2022ماه فوریه - بهمن ماه  پرفروش‌ترین برند اندرویدی 5Gدر بازارهای جهانی شد و گلکسی A52s نیز در بین گوشی‌های این شرکت صدرنشینی فروش را از آن خود کرد. در واقع یک چهارم گوشی‌های 5G فروخته شده بازار در این بازه زمانی متعلق به سامسونگ بوده است.

محبوب‌ترین گوشی هوشمند 5G سامسونگ گلکسی A52s است که در زمینه قیمت پایین‌تر از سری گلکسی S قرار می‌گیرد. البته مدل مذکور دست بر قضا محبوب‌ترین اندرویدی 5G در دنیا هم به شمار می‌رود. به گفته Counterpoint این مدل در غرب اروپا عملکرد بسیار خوبی داشته و طی 6 ماه به طور پیوسته جزو 10 گوشی پرفروش اندرویدی بوده که از5G هم پشتیبانی می کند.

دومین گوشی 5G و اندرویدی محبوب در دوره زمانی مشابه گلکسی S22 اولترا بوده است و فروش جهانی آن کمی پایین‌تر از 3 درصد کل گوشی‌های فروخته در بازار است. سومین مدل پرفروش که آمار مشابهی دارد نیز گلکسی S21 FE است که در آمریکا و آلمان بازار خوبی داشته است.

مقام‌های چهارم و دهم پرفروش‌ها نیز به گلکسی A32 5G و گلکسی A22 5G اختصاص دارد که هر دو جزو گزینه‌های اقتصادی اصلی سامسونگ محسوب می‌شوند و با وجود قیمت معقول فروش آنها نیز تعجب‌آور نیست.

 

..

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید