شکایت کابران از مشکلات GPS در گلکسی S22 اولترا

شکایت کابران از مشکلات  GPS در گلکسی S22 اولترا

گرچه گوشی‌های سری گلکسی S22 فروش بالایی را در بازار تجربه می‌کنند، ولی این موضوع به معنای بی‌نقص بودن آن‌ها نمی باشد. پس ازمشکلات مربوط به نمایشگر، حالا کاربران از عملکرد نامناسب GPS گلکسی S22 اولترا خبر داده اند.

چندین کاربر گلکسی S22 اولترا در انجمن سامسونگ درارتباط با مشکلات GPS قدرتمندترین پرچمدار حال حاضر سامسونگ شکایت کرده‌اند. به نظر می‌رسد که GPS این گوشی هوشمند پس از راه‌اندازی اولیه یا پس از مدت طولانی که در حالت استندبای قرار می‌گیرد، کار نمی‌کند.

برنامه‌های مسیریابی مثل گوگل مپس در همچنین وضعیتی خطای (نمی‌توان GPS را پیدا کرد) را به نمایش می‌گذارند. در حال حاضر نمی‌دانیم این مشکل تا چه اندازه‌ای گسترده و بزرگ است، ولی به نظر می‌رسد تعداد بسیار بالایی از کاربران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

راهکاری معمول برای از بین بردن هچنین مشکلاتی روی پرچمدار سامسونگ کاربردی ندارند. به عنوان مثال با ریست کردن تنظیمات شبکه یا حتی ریست فکتوری دستگاه، این مشکل همچنان پابرجا هستند و گریبان کاربران را می‌گیرد.

احتمال این که با یک مشکل نرم افزاری روبه‌رو باشیم  وجود دارد. که این مشکل از طریق انتشار بروزرسانی برطرف خواهد شد. در حال حاضرشرکت سامسونگ اشاره‌ای به این مشکل نکرده و آن را مورد تایید قرار نداده است. این احتمال هم وجود دارد که در آینده همزمان با انتشار یک آپدیت  جدید برای سری گلکسی S22، سامسونگ بطور رسمی چنین مشکلی را تایید کند و خبر از برطرف کردن آن بدهد.

البته شاید قبل از چنین کاری، کره‌ای‌ها وجود این مشکل را تایید نمایند و یا این که کاربران بیشتری چنین موضوعی را گزارش دهند.

 

..

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید